Hakkımızda

İnsanoğlu dünyaya merhaba derken anne sütüyle tanışır, damak yatkınlığıyla da ilintili olabilmekle birlikte, tarihte bilinen ilk tatlılar da sütle yapılan "sütlü tatlılar"dır.Türk Mutfağı'nda önemli bir yere sahip olan sütlü tatlıların sindirimi daha kolay ve besin değeri açısından zenginlikleri diğer tatlılara göre daha fazladır.

Bizlerde dünyada ve kendi kültürümüzde büyük yeri olan tadlara, ufak dokunuslarla yeni lezzetler üretmeye koyulduk.Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeler ve heyecanımızın dinamizimiyle "Milkport" markasını yarattık. Şimdi konuğunuz olmaya hazırız...

Bizim için; Çatalca Çiftliklerinden günlük olarak topladığımız sütlerle, aynı doğallıktaki yardımcı malzemelerimizi birleştirerek, özel reçetelerle ürettiğimiz tatlılarımızın, sizlerle buluşana kadar ki her noktasında sağlık, hiyyen ve doğallık çok önemli. Sonrası da sektörde deneyimli ustalarımızın marifetli ellerine kalıyor.

Milkport olarak; hammade tedariğinden son ürün aşamasına kadar teknolojiden yardım alırken, sağlıklı ürünleri geleneksel lezzetlerinden uzaklaşmadan üretmek ilkesindeyiz.

Tesislerimiz